Sosyal Medya

Fiberoptik Ek, Sonlandırma.Test ve Raporlama Hizmetlerimiz & Montaj Hizmetlerimiz

FİBER OPTİK EK, SONLANDIRMA, TEST VE RAPOR HİZMETLERİMİZ
 
Fiber optik kablo çekimi, iki fiber kablo arasında ek ihtiyaçları, fiber kabloların sonlandırılması, patch panel ihtiyaçları, OTDR ile hasar, kopuk tespitleri, kayip ve verim ölçümleri, konnektör kirlilik ve hasar tespiti, test ve raporlama hizmetleri, data aktarım network panel çözümleri ile hizmetinizdeyiz.
 
 

 

ATEX SERTİFİKALI EX-PROOF MONTAJ İŞLERİ
Firmamız çalışanları ATEX eğitimlerine girmiş ve sınavlarını başarıyla tamamlamıştır. 3 yılda bir yenileme eğitimleri alınmaktadır. Ex-Proof sahalarda 40 yıla yaklaşan montaj tecrübemizle güvenli ve sıfır risk anlayışıyla elektrik ve enstrumantasyon montaj hizmetleri vermekteyiz.

ELEKTRİK İŞLERİ
Tesisat işleri, kablo çekimi, Kanalet montajı (Elektrik tavası), Konduit (Borulama) OG, AG pano montajları, saha aydınlatma, bina aydınlatma, çevre aydınlatma, Kuvvet ve Kumanda bağlantıları (Saha ve panel), Devreye alma testleri (Soğuk test, sıcak test ve ölçüm işleri)

ENSTRUMAN
Kumanda panoları ve cihaz montajları, Saha ölçüm cihazları montaj, Hidrolik (montaj ve bağlantıları), Pnömatik (montaj ve bağlantıları), Devreye alma testleri, Kalibrasyon,Konfigürasyon, Set-up