Sosyal Medya

Rockwell Automatıon

FİRMAMIZ; ROCKWELL AUTOMATION SİSTEM ENTEGRATÖRÜDÜR

Endüstriyel otomasyon konusunda faaliyet gösteren Rockwell Automation, 1993 yılından bu yana Rockwell Automation Türkiye ofisi olarak Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Tecrübeye ve bilgiye dayanan global birikimlerini, Türkiye pazarında da en etkin şekilde kullanarak, müşterilerinin imalat ve proses sanayilerindeki etkin sürekliliğini sağlamak için tüm destek taleplerine cevap verebilen bir pozisyondadır.
Firmamız Rockwell Automation’un Resmi Sistem Entegratörüdür. Rockwell Automation ailesinin Allen-Bradley marka ürünleriyle; Sanayi alanlarında kullanılan endüstriyel otomasyon ve kontrol sistemlerinde yazılım, mühendislik, devreye alma hizmetleri sunmaktayız.
Rockwell Automation tarafından sürekli eğitim programlarına tabi tutulan mühendislik ekibimiz sayesinde, sizler için yaptığımız çalışmaların global standartlara uygunluğu ve sunduğumuz çözümlerin optimizasyonu garanti altına alınmaktadır.
Endüstriyel Otomasyon , Yeni Makine, Proses otomasyonları, Modernizasyonlar ve Eski PLC- HMI – SCADA dönüşümleri ve Endüstri 4.0 alt yapısı çalışmalarında Rockwell Automation kalitesiyle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız.