Sosyal Medya

Genel Müdürümüzün Mesajı

1979 tarihinde kurduğumuz ve özellikle kimya tesislerinde yapılan Ex-Proof tesisat ve montaj işleriyle faaliyete başlayan şirketimiz 2004 yılından itibar en endüstri yel montaj işlerine ilave olarak; Anahtar Teslim Otomasyon işleri yapmaya başladı. 2005 yılında ayrı bir ekip ile Taşköprü Sanayi Sitesinde atölyemiz açıldı. 2013 yılında ise şu an kullandığımız yeni binamıza taşındık. Pano imalatında üst düzey standartları yakalamak ve sistem entegratörlüğünü üstlendiğimiz firmaların tip testlerine uygun şekilde imalat yapabilmek için atölyemizde ma kina ve teçhizatları günümüz standartlarına göre yeniledik.
AG Pano imalatlarımızda bara kesme, delme, bükme işleri ve elektromontaj adımlarını hızlandırıp, kaliteyi ise arttıran birçok makinamız ve her biri alanında uzman mühendis, tekniker ve teknisyenlerimizle standartlara uygun tip testli ADP, MCC ve sitemizde detaylarını, örneklerini görebileceğiniz diğer panelleri üretiyoruz. Endüstriyel Otomasyonu güncel olarak takip ediyoruz. Endüstri 4.0 farkındalığı fabrikaları otomasyon altyapılarını değiştirmeye yöneltti. Firmamız Endüstriyel 4.0 ve makina – proses otomasyonunda dünyada öncülük yapan Rockwell Automation Şirketi’nin Resmi Sistem Entegratörüdür. Bu doğrultuda her yıl birçok başarılı makina ve proses otomasyonu projeleri yapıyoruz. Günümüz gerekliliklerine uygun, üst düzey teknolojik ve güvenilir ürünlerle PLC, SCADA, HMI yazılımları ve Pano imalatlarımız, isteğe göre montajı ve devreye alma hizmeti de dahil olmak üzere Anahtar Teslim olarak endüstriyel otomasyon hizmetleri sunmaktayız. Endüstriyel montaj hizmetlerimiz ise yine alanlarında uzman ve sertifikalı mühendis, tekniker ve teknisyenlerimiz ile yaklaşık 100 kişilik ekibimizle sürmektedir. Eğitime her zaman önem veren şirketimiz mesleki yeterlilik anlamında her personelini belgelendirmektedir. Ayrıca Ex-Proof sahalarda çalışma yapan ekiplerimizin hepsi ATEX sertifikasına, OG işlerinde çalışan personellerimiz ise OG sertifikalarına sahiptir.
ISG Birimimiz içerisinde A,B,C Sınıfı Uzmanlar, İş yeri hekimimiz ve yardımcı personeller bulunmaktadır. Firmamız OHSAS 18001 ve ISO 9001 Belgelerine sahiptir. Firmamız kurumsal yönetim kadrosuyla, alanlarında uzman çalışanları ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla sizlerle birlikte başarılı projelere imza atmaya devam etme hedefindedir. Sermayesi insan olan şirketimizde esas olan dürüstlük ve çalışkanlıktır.

Seçkin ÖZER
Genel Müdür