Sosyal Medya

Montaj Hizmetleri

MONTAJ HİZMETLERİ

100 kişilik ekibimiz; Endüstriyel tesislerde 40 yıldır aktif olarak sürdürdüğümüz montaj hizmetleri tecrübemiz, işi hızlandırıp, iş güvenliğini arttıran gelişmiş makine ve cihazlarımız ile fabrikanızın elektrik –enstuman montaj işlerini üstlenmeye talibiz.
Saha mühendislerimizin yönetimi altında; Proje ve P&ID okumaya hakim ekip başlarının yönlendirdiği her biri mesleki yeterliliğe sahip teknisyen ve teknikerlerimiz ile hizmetinizdeyiz.
Müşterilerimizin bize emanet ettiği bölgelerde yaptığımız işlerin sorumluluğunu farkındayız. Yapalım gidelim şeklinde değil, içimize sinene kadar devam zihniyetiyle, kendi evlerine iş yapar gibi çalışan, iş ahlakı yüksek insanlardan kurulu ekibimiz 40 yıldır aralıksız olarak bizlerle çalışan değerli müşteriler edinmemizi sağlamıştır.
İnsan sağlığının önemini farkındayız. Hiçbir işin küçücük bir parmak kadar değerli olamayacağını da farkındayız. Bu nedenle A, B ve C Sınıfı İSG uzmanlarımız, İş yeri hekimimiz ve düzenli olarak personellerimize eğitimler vermektedir. Her ay topladığımız İSG kurulumuzla hem sizlere daha iyi hizmet verebilmek hem de bunu yaparken güvenliği maksimuma çıkarabilmek adına toplantılar düzenlemekteyiz. Her iş öncesi Risk Analizlerini yaparak, işin durumuna göre personellerimize verilen kişisel koruyucu ekipmanlarla ve sık saha denetimleriyle sıfır iş kazası hedefiyle çalışmaktayız.

ATEX SERTİFİKALI ÇALIŞANLARIMIZ

Özellikle kimya sektörü başta olmak üzere Ex-Proof sahalarda çalışma alışkanlığına ve bilgisine sahip personellerimiz düzenli olarak ATEX eğitimleri almakta ve girdikleri sınavlarla sertifikalanmaktadır. Çalıştığımız sahanın ZONE sınıflandırmasına göre kurallara uygun montajlar sağlanmakta ve yetkili saha sorumlularımız tarafından her iş sonrası kontroller yapılmaktadır.

DEĞER KATAN ÇÖZÜMLER

Çalışanlarımız bilgi ve tecrübelerini sahada gördükleri sıkıntıları ve hataları işverenle paylaşarak işin projelendirme aşamasına da katkı sağlamaktadırlar.

ELEKTRİK ve ENSTRUMAN KONUSUNDA UZMAN EKİBİMİZ İLE;

Ex-Proof veya normal Tesisat işleri,
Kablo çekimi,
Kanalet montajı (Elektrik tavası),
Konduit montajı (Borulama)
OG, AG Pano Montajları
Trafo Montajı
OG Başlık Yapımı
Saha , Bina ve Çevre Aydınlatmaları
Topraklama, Yıldırımdan Korunma
Kuvvet ve Kumanda Tesisatı Uç Bağlantıları
Saha ölçüm cihazları montaj
Hidrolik (Montaj ve bağlantıları)
Pnömatik (Montaj ve bağlantıları)
Devreye alma testleri (Soğuk test, sıcak test,kalibrasyon,konfigürasyon ve ölçüm işleri)

Konularında 40 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz.